Świetna kolejka Polaków!

Miniona kolejka dla polskich piłkarzy była bardzo udana.
Wszystko rozpoczęli Arkadiusz Milik z Piotrem Zielińskim, którzy zanotowali bardzo dobry występ przeciwko Frosinone. Milik strzelił w sobotnim meczu 2 bramki, natomiast Zieliński zdobył 1, dzięki czemu Napoli pewnie pokonało przedostatnią drużynę włoskiej ekstraklasy 4-0.
Kolejnym Polakiem z świetnym występem jest Robert Lewandowski, którego Bayern pokonał FC Nürynberg 3-0. Polak strzelił 2 bramki i zanotował bardzo dobre spotkanie, został oceniony przez „Kickera” na 2, a 1 oznacza „klasę światową”.
Kamil Grosicki zakończył zremisowany 2-2 mecz z Millwall z bramką. Jest to drugie trafienie „Grosika” w tym sezonie Championship.
Damian Kądzior strzelił bramkę w wygranym przez Dinamo Zagrzeb 2-0 meczu z Interem Zapresic. To 3 bramka 26-latka w obecnym sezonie chorwackiej ekstraklasy.
Kolejnym Polakiem z trafieniem i dobrym występem na koncie jest Mariusz Stępiński. Strzelił bramkę w zremisowanym 1-1 przez jego Chievo meczu z Parmą. To już 4 trafienie polskiego napastnika w sezonie.
Bramkę dla swojego Bröndby strzelił Kamil Wilczek. Polak jest w dobrej dyspozycji w tym sezonie w 18 meczach strzelił 12 bramek i zaliczył 3 asysty, a jego drużyna zajmuje 3 miejsce.
Równie niesamowicie w tym sezonie prezentuje się Krzysztof Piątek. W spotkaniu z SPAL zdobył swoją 11 bramkę, co czyni go samodzielnym liderem klasyfikacji króla strzelców ligi włoskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *