Przyszła pora na El Clasíco!

Jedna z najważniejszych i z pewnością najbardziej nahypowana rywalizacja międzyklubowa. Nahypowana pod względem medialnej otoczki, ale także ciesząca się ogromnym zainteresowaniem kibiców na całym świecie. Spotkanie pokażą Eleven Sports (studio od 16) z komentarzem Mateusza Święcickiego i Sebastiana Chabiniaka oraz Canal+, w którym relacjonować będą Tomasz Ćwiąkała i Rafał Wolski.

O samym spotkaniu ciężko powiedzieć coś więcej niż same ogólniki. Kilka przytoczę:
– Real wygrał ostatnio w 2017 roku, w drugim spotkaniu finału Superpucharu Hiszpanii.

– ostatnie ligowe zwycięstwo Królewskich nad Dumą Katalonii miało miejsce w kwietniu 2016 roku, na Camp Nou

– od tego czasu bilans wygląda tak: 3 remisy, 6 zwycięstw Barcelony i 2 wygrane Los Blancos.

To byłoby na tyle jeśli chodzi o statystyki. Klasyk jest jednym z cięższych spotkań do wytypowania. Dane statystyczne nie mają ogromnego znaczenia. Jak każde derby, rządzą się swoimi prawami. Wszystko się może zdażyć!

 

Jak to wszystko widzą bukmacherzy? A właściwie 1 bukmacher, Fortuna. Następująco:

via efortuna.pl

(1 – wygrana Barcelony, 0 – remis, 2 – zwycięstwo Realu, 10 – remis lub wygrana Blaugrany, 02 – zwycięstwo Królewskich lub remis)

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Hazardu nie promujemy i do niego nie zachęcamy, ale kursy są ciekawym wyznacznikiem.

 

Jak już wcześniej wspomniałem, wszystko się może zdarzyć. Pozostaje nam liczyć na piękne spotkanie i jeśli sympatyzuje się, z którymś z zespołów, to liczenie na zwycięstwo swojego ulubionego klubu. Cieszmy się tym meczem i cieszmy się futbolem! Piszcie swoje typy, pozostaje nam czekać do 20:00!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *