Piątek i Zieliński w Premier League?

Media od zawsze uwielbiają spekulować. Dziennikarze zajmujący się na codzień piłką nożną, zdają się więc bardzo lubić okna transferowe. Jedno z nich zaczęło się na początku miesiąca i potrwa do jego końca. Ten okres zawsze przynosi sporo zmian, a także dużą ilość różnych plotek. Dzisiaj mamy dla Was dwie, jedne z najbardziej racjonalnie brzmiących.

Przyszłość Krzysztofa Piątka jest niepewna w obliczu powrotu do klubu Zlatana Ibrahimovicia. Szwed nie ukrywa, że na boisku lepiej rozumie się z młodym Rafaelem Leao, który do tej pory ustępował miejsca na boisku naszemu snajperowi. Być może obecne okienko transferowe przyniesie rozwiązanie tej sytuacji, mówi się o zainteresowaniu usługami Polaka Aston Villi. Mocnym graczem zdaje się być także Tottenham. W grę wchodzi 35 milinów euro i przeprowadzka Polaka do Londynu. Nie ma póki co nawet jakichś większych przesłanek, niż kilka artykułów, zarówno włoskich, jak i tych brytyjskich, ale sytuacja Piątka w klubie i sama sytuacja jego pracodawcy może być tą największą przesłaną, że transfer może być bliżej niż myślimy. Oczywiście jednak nie musi!

Redaktorzy, głównie ci z Wysp, mówią także o możliwych wzmocnieniach Evertonu. Jak wiadomo, stery klubu 21.12 przejął Carlo Ancelotti, który obecnie musi zadecydować którzy z piłkarzy będą odpowiadali jego koncepcji gry. Jedną z większych bolączek The Toffees jest w tej chwili obsada środka pomocy. Po odejściu Idrissy Gueye do PSG i bardzo poważnej kontuzji Andre Gomesa, brakuje tam klasowych zawodników z inklinacjami ofensywnymi. Jednym z pomysłów Włocha na zmianę tego stanu rzeczy ma być skłonienie do transferu Piotra Zielińskiego, który był ulubieńcem szkoleniowca, a jest niezadowolony z atmosfery panującej w Napoli. Innym piłkarzem którego wymienia się pod kątem ewentualnego transferu, jest James Rodriguez.

To tylko mniej lub bardziej prawdopodobne i wiarygodne plotki. Mimo wszystko – dalej plotki. Wszystko wyjaśni się na dniach. Chcielibyście zobaczyć kolejnych Polaków w najlepszej obecnie lidze świata? My jesteśmy zdecydowanie na tak!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *