Piątek i Milik znowu na pierwszych stronach!

Piątek i Milik na okładkach! 

odpowiednio La Gazetta dello Sport i Corriere dello Sport.

Pierwszy z Polaków znalazł się na pierwszej stronie z powodu transferu do Milanu, który ma zostać sfinalizowany już jutro, a napastnik Napoli, ponieważ zapewnił zwycięstwo swojemu zespołowi w bardzo ważnym meczu z Lazio. Dzięki zwycięstwu drużyna z Neapolu powiększyła przewagę nad rzymianami i nad Interem, który zremisował swoje spotkanie z Sassuolo.

Piątek – król strzelców i transfer

Brakuje już ponoć tylko podpisu na kontrakcie i dogadanie dokładnej kwoty transferu. Duet Piątek-Cutrone? Brzmi wyśmienicie! Aktualny jeszcze zawodnik Genoi spadł wczoraj na 4 miejsce na liście najlepszych strzelców Serie A, ale szanujmy się, nikt z nas nie myślał, że się tam znajdzie! Strata do pierwszego Quagliarelli wynosi… 1 bramkę! Czy wierzę, że Polak będzie królem strzelców? Nie, ale chciałbym. Jeśli dobije do 20 bramek, to będzie ogromny sukces i z całego serca mu tego życzę. Milan ma małe, ale dosyć realne szanse na Ligę Mistrzów, potrzebują tylko i aż 4. miejsca w lidze. Champions League to trampolina do kariery i zbudowania sobie marki. Rossoneri to klub – legenda, każdy bacznie obserwuje ich poczynania w ponownej drodze na szczyt, Polak może być jednym z architektów odbudowy potęgi. Na taki scenariusz chyba nikt z nas by się nie obraził!

Nie dyskredytujmy Milika!

Trwa Piątkomania, ale napastnik Napoli radzi sobie prawie tak samo dobrze! Ma obecnie 11 goli i w klasyfikacji zajmuje świetne 6. miejsce. Posadził na ławce Mertensa, dowiódł w końcu swoją wartość. Bardzo bym chciał żeby tak zostało!

Oby tak dalej Panowie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *