FlashScore.pl – aplikacja dla każdego kibica

Dziś postanowiliśmy pochylić się nad najnowszą aplikacją flashscore. Aplikacja umożliwia dokładne śledzenie wyników aż 30 dyscyplin sportowych oraz ponad 5000 rozgrywek. Jest bardzo czytelna, nawigacja po niej nie powinna sprawiać nikomu żadnych problemów. Każda dyscyplina jest wyraźnie oddzielona innym kolorem. Wszystkie mecze są wyraźnie podzielone na ligi i konkretne rozgrywki, które możemy dodać do ‘’moich lig’’, aby wyświetlały się na górze strony i wyróżniały się na tle innych.
Wyróżnić możemy również konkretne zespoły, dodając je do ‘’moich zespołów’’. Flashscore umożliwia nam również śledzenie niższych, mniej popularnych rozgrywek (np. Ekwador lub Chile), więc jesteśmy pewni że każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy mecz jest bardzo dokładnie opisany: statystki, składy, stadion na którym rozgrywa się mecz- znajdziecie tu wszystko!
Fanom sportu którzy nie mogą oglądać meczu przed telewizorem bardzo przydaje się funkcja komentarza live. Precyzyjnie opisany przebieg meczu na pewno zadowoli kibiców którzy chcą śledzić swój zespół na bieżąco. Warto dodać, że aplikacja oferuje nam nie tylko wyniki live, ale również wyniki zakończonych i terminarz przyszłych spotkań.
Umożliwia nam również śledzenie aktualnych kursów przedmeczowych, co na pewno spodoba się osobom korzystających z usług zakładów bukmacherskich.

Twórcy aplikacji wyraźnie zadbali o wygląd przyjazny dla użytkownika. Aplikacja została zaprojektowana bardzo estetycznie i przejrzyście. Pod względem ilości dyscyplin sportowych, jakie obejmuje aplikacja FlashScore, nie znajdziemy innej aplikacji, która mogłaby się z nią równać. Gdzie indziej znajdziemy wyniki 30 dyscyplin sportowych w jednym miejscu? Bez względu na to Waszą ulubioną ligą jest Premier League, Primera Division, Bundesliga czy Serie A. Aplikacja zawiera wyniki i relacje ich wszystkich razem z wynikami rozgrywek wszystkich krajów Europy oraz większości krajów świata.

 

 

Zapraszamy do korzystania z FlashScore PL⬇️

Android: http://www.flashscore.pl/android/

IOS: https://itunes.apple.com/app/livesports-lives/id751590008

http://www.flashscore.pl/mobile/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *