El Clasico już za niecały tydzień!

Będziemy mieli dodatkowe El Clasico!

6 lutego i 27 lutego – te dni fani futbolu powinni sobie zaznaczyć na czerwono w swoich kalendarzach. Dlaczego? Dlatego, że odbędą się wtedy, pierwszy i rewanżowy mecz, jednego z półfinałów Pucharu Króla. Dlaczego powinno nas to interesować? Już spieszę z odpowiedzią! Będzie to El Clasico!

Mecze pucharowe dawno nie wzbudziły takiego zainteresowanie, jakie wzbudzą teraz. Mecze Realu z Barcą zawsze elektryzują i elektryzowały cały świat piłkarski, nietylko fanów Królewskich i Blaugrany. Polski kibiców będzie elektryzował jednak trochę mniej, bo nikt w Polsce nie ma praw do transmisji tego spotkania… Zostają nam streamy i relacje tekstowe i sprawdzanie wyniku (2 ostatnie opcje dostępne na flashscore.pl i w aplikacjach mobilnych). Sam w sobie mecz, moim zdaniem będzie loterią. Cały ten sezon w LaLiga jest dość loteryjny. Real gra słabo, Barca w moim odczuciu, co potwierdza tabel ligowa, trochę lepiej, ale nie da się wykluczyć niesamowitej postawy Realu, czy Barcy. Trzeba albo się bardzo dobrze znać albo mieć szczęście, by wytypować wynik, czy zwycięzcę tego pojedynku. Ktoś zaraz powie, że jestem stronniczy, bo Los Blancos grają źle, a Barcelona jest wyżej. Takie są fakty, ale mimo mojej sympatii do Królewskich, w roli faworytów stawiam Katalończyków, nie wykluczając tego, że Real może równie dobrze zmieść ich z powierzchni ziemii. Wszystko się może zdarzyć i odradzam obstawiania tego spotkania!

Ostatnio okazuje się, że nawet najlepszy napastnik na świecie, (jakim niewątpliwie nie jest) Karim Benzema umie trafiać do bramki. Szok i niedowierzanie. Statystyki nie kłamią: ma tyle samo goli w obecnym sezonie, co CR7 – 17! Fakt nie opinia. Kto potrzebuje Ronaldo? Real Madryt! To także fakt, a nie opinia. Jak było ostatnio? Pamięta każdy – 5:1 dla Blaugrany. Zapowiada się arcyciekawie, szkoda, że bez transmisji telewizyjnej.

Podsumuję to jednym zdaniem: to będzie loteria!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *